Berg en Dal gaat deze avond op bezoek bij Pelt. De ploeg die vorig seizoen samen promoveerde met ons heeft momenteel twaalf punten en staat zestiende in het klassement. Ze wonnen twee keer , speelden zes keer gelijk en verloren acht wedstrijden. Ze scoorden veertien doelpunten en kregen er tweeëntwintig tegen. Ze staan momenteel zes punten achter ons, wat het een heel belangrijk duel maakt.

Pelt heeft als stamnummer 2529 en speelt in wit en zwart. In de laatste vijf wedstrijden pakten ze een één op vijftien. Ze verloren tegen Diegem (0-1), Rupel-Boom (2-0), Sint-Truiden B (0-2) en Termien (3-1). De laatste wedstrijd voor de winterstop werd een 1-1 gelijkspel tegen Bocholt.

Nog niet zo lang geleden eindigde de heenwedstrijd in Meerhout (10/11) op 1-0. Nicolas Appeltans scoorde toen het winnende doelpunt.

Esperanza Pelt – K Berg en Dal VV op zaterdag 18 januari 2025 om 20h00.
Adres: Gem. Stadion De Roosen Sparrenlaan 30, Neerpelt