Het eerste jaar van onze hoofdcoach werd gedomineerd door de aanhoudende coronacrisis. Op het moment dat de competitie stilgelegd werd, noteerden we een mooie derde plaats.  Maar de club heeft veel vertrouwen in de coach en we willen de ingeslagen weg en structuur doorzetten, wat resulteert in een verdiende contractverlenging van twee jaar.

Voor ons staan zijn kennis, kunde en een pak ervaring buiten kijf. Daarnaast stelt hij zich binnen de club zeer actief op. Hij zet zich niet alleen in voor het eerste elftal, maar heeft ook oog voor onze jeugdwerking en is betrokken bij het begeleiden en ontwikkelen van onze jeugdspelers richting eerste elftal.

Johan draagt ook het DNA van onze familieclub in zich en zal zich mee inzetten om onze club verder uit te bouwen.

Naast Johan Houben werd ook het contract van onze Fysical Coach, JEAN-PIERRE DEVILLE (JP) verlengt met twee seizoenen!

We wensen Johan en Jiepie veel sportieve successen toe!