Moedig strijdend Berg en Dal moet zijn meerdere erkennen in Heist.
Vooraf:
We maken vandaag de moeilijke verplaatsing naar het ambitieuze Heist.Zij willen na de degradatie zo snel mogelijk terug keren naar 1ste amateur maar kenden alles behalve een vlekkeloze competitiestart.
Berg en Dal hoopt iets mee te graaien na de ongelijke strijd tegen de profs van Young Reds Antwerp vorige week.
Bussels is nog out, Joris zit terug op de bank en Ulenaers komt in de ploeg ten nadele van Kalin.
De wedstrijd zelf:
Door het lange zoeken naar een parkeerplaats en de lange wandeling naar de hoofdtribune zijn we maar net op tijd op onze zitplaats om de aftrap mee te maken.
Het regende stevig in Heist en het veld ligt er drassig en glibberig bij.
Er stonden nog net geen plassen op het veld maar op sommige delen op het veld wordt de bal toch serieus afgeremd.
Heist krijgt de bal en onze jongens zet daar een stevige organisatie tegenover.
Het Heistse balbezit leidt niet tot noemenswaardige kansen.
Het zijn integendeel onze rood-groenen die voor het eerste gevaar zorgen na 20 minuten. Molenberghs mag een hoekschop nemen die door een Heistse verdediger in de voeten van Konneh wordt gekopt. Hij trapt van op 25 meter naar doel waar een kansloze doelman Van Aerschot de bal op de rechterpaal ziet belanden en terug in het veld ziet springen. Dit had beter verdiend. Het spelbeeld blijft ongewijzigd en we hebben de Heistse aanvallers goed onder controle. Maar op het halfuur geeft Molenberghs onnodig een hoekschop weg, eentje met gevolgen. De hoekschop wordt door een Heistse speler verlengd met het hoofd en valt aan de tweede paal voor de voeten van de vrijstaande Owusu die de 1-0 maar moet binnen tikken. Een doelpunt uit het niets. We zijn eventjes aangeslagen maar rechten al snel de rug. In minuut 40 mogen we kort bij het Heistse doel een inworp nemen. De bal komt bij Konneh die om zijn as en ook om zijn verdediger draait en gekruist de bal in de rechterbovenhoek knalt. 1-1 Enkele minuten later klinkt het rustsignaal.
Berg en Dal speelde goed georganiseerd, had Heist goed onder controle en kon af en toe gevaarlijk tegenprikken.
Hopelijk kunnen we in de tweede helft dezelfde intensiteit brengen en onverhoopt iets meebrengen uit Heist.
Hertzelfde spelbeeld in de tweede helft waarin er 20 minuten lang niets gebeurd.
Dan zet Heist een aanval op over rechts. de bal wordt voor doel gebracht waar Van Campenhout onze verdedigers aftroeft en de 2-1 binnenkopt.
Van een koude douche gesproken.
Nog niet bekomen van deze opdoffer wordt de bal enkele minuten later achter onze verdediging gedropt.
De Heistse aanvaller snelt op Lenaerts af en legt de bal af tot bij de goed gevolgde Owusu die de 3-1 in het lege doel legt. De genadestoot en de veer is gebroken. 2 Minuten later verliezen we de bal op het middenveld, Devolder is Reynders te snel af en schiet de bal in de korte voorbij Lenaerts. 4-1 Op 5 minuten tijd beslist Heist de wedstrijd. We vrezen nog voor een afstraffing maar de Heistenaren vinden het welletjes en halen de voet van het gaspedaal.
We kunnen zelf nog eenmaal voor gevaar zorgen wanneer Geys de bal voor doel zet maar Gevers kopt onze tweede treffer over het doel van Van Aerschot.
Berg en Dal lijdt een logische nederlaag in Heist waarin het 65 minuten lang de indruk gaf iets te kunnen rapen maar werd dan in 5 minuten uitgeteld door een efficient Heist.
We konden in de tweede helft niet dezelfde intensiteit brengen als in de eerste helft
Volgende week volgt een zes punten wedstrijd tegen Capellen, dat met 0-7 won in Tongeren, in het B.R.I.S stadion.
Bedankt Dimitri voor je verslag
Bedankt Louis voor de foto
Zij konden maar één helft stand houden in het Heistse moeras :
Lenaerts Yarne, Bogaerts Dario (78′ Kalin Emre), Creemers Thomas, Reynders Dieter, Geys Vic, Molenberghs Jarno, Nijs Mathias (78′ Joris Dean),Ulenaers Zenn, Verschoren Gian, Van Hout Glenn (87′ Dahdouh Ilias), Konneh Kasim (72′ Gevers Jeff).
Overige bankzitters : Defraine Arne.
Doelpunten : 30′ Owusu 1-0; 40′ Konneh 1-1; 66′ Van Campenhout 2-1; 70′ Owusu 3-1; 72′ Devolder 4-1
Geel : Ulenaers, Molenberghs, Van Hout
Geel geschorst: Van Hout op 23 /11 tegen Capellen
Geel gevaar:
2. Bogaerts, Creemers, Konneh, Geys, Gevers, Nijs, Molenberghs,
Ulenaers,
1. Kalin,
Topscorers Berg en dal: 14 voor/ 28 tegen:
3. Konneh
2. Van Hout, Bussels,
- Molenberghs, Nys, Bogaerts, Joris, Gevers, Ulenaers en 1 owngoal (Nijlen)